Plesový fotokoutek

Objednejte na tel: +420 603 383 152


Fotokoutek na plesy

Nabízíme "živý" fotokoutek kde je po celou dobu přítomný fotograf a obsluha tiskárny. Výhodou "živého" fotokoutku je to, že fotograf je profesionál a dokáže fotící se hosty koordinovat, stylovat a zajistí aby výsledné foto bylo po všech stránkách dokonalé. Navíc je zde i možnost focení větších skupinek, protože fotograf si vše přizpůsobí tak aby na výsledném fotu byli všichni zůčastnění. Obsluha tiskárny s hosty vybírá fota a ty ihned tiskne.

Fotokoutek je v podstatě mobilní ateliér, kde je nějaké pozadí, záblesková technika a po vyfocení lze ihned vybrat a tisknout požadované fotografie. Používáme na tisk rychlou ( foto vytiskne do 8 vteřin, takže vše bez zbytečného čekání a tvořících se front!) a kvalitní tiskárnu která umí formáty 10x15cm a 15x20cm. Nabízíme po celou dobu provozu fotokoutku neomezený tisk, kde nejste limitováni počtem vytištěných fotografií. Do fotografií lze vkládat text, loga i jinou grafiku (předem na domluvě).

Pro pořadatele

:: Pokud máte zájem do fotografií vkládat vlastní pozadí, text, logo, nebo jinou grafiku, zašlete nám s předstihem podklady.
:: Pro provoz fotokoutku je potřeba zajistit přípojku el. proudu, 1x stůl, 2x židle.
:: Prostor potřebný pro samotný fotokoutek je přibližně 3x4m.
:: Možnost parkování, nebo alespoň přistavení auta co nejblíže aby bylo možno vyložit a naložit vybavení.


Orientační cenová nabídka:
Uvedené cenové nabídky jsou orientační a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Oslovte nás, dáme Vám nabídku přímo pro Vás!


FULL - Plesový fotokoutek (7.500.-) (1) Fotografie 15x20cm za příplatek + 2.000.-
(2) Pouze v případě že je na místě přístup k siti Internet - Wifi připojení
(3) Dle domluvy s pořadatelem. Web galerie možno pod heslem
MINI - Plesový fotokoutek (2.000.-) (1) Dle domluvy s pořadatelem. Web galerie po dohodě pod heslem