Nabídka pro svatebčany

Objednejte na tel: +420 603 383 152

Orientační cenová nabídka:
Uvedené ceny jsou koncové včetně DPH. Zeleně uvedená cena "klient" je cena pro naše klienty, kterým fotíme svatební den. Oslovte nás, dáme Vám nabídku přímo pro Vás!

MobilPrint

Fotografování pomocí připraveného Polaroid / Instax fotoaparátu kde si svatebčané sami fotí ve zřízeném fotokoutku fota která se následně např. lepí do knížky novomanželům s věnováním asi není potřeba představovat. Polaroid / Instax není zrovna moc kvalitní, relativně dlouho se čeká na fotku a cena jedné fotografie je poměrně vysoká a je zde i částka za samotné pořízení foťáku. Zrealizoval jsem zajímavou alternativu kde máte oproti Polaroid/Instax neomezený tisk fotografií do formátu pohlednice (10x15cm), vysokou kvalitu vytištěných fotografií a rychlost tisku do 10 vteřin. Fotografie navíc nejsou jen z jednoho místa, ale z celého průběhu svatebního dne. Svou roli hraje i zajímavější celková nákladová cena pořízených fotografií a i to že lidi se s MobilPrintem bezva zabaví.

Snad každý host si o svatebním dni "cvakne" nějaké to foto na svůj mobilní telefon a během dne se dá nasbírat spousta podařených záběrů které se pravděpodobně už z mobilu nedostanou ven. MobilPrint tak nabízí tisk těchto pořízených fotografií přímo na svatbě. Nejen že se dostane na papír spousta podařených momentek, ale MobilPrint nabídne i příjemné zpestření a zábavu pro svatební hosty.
MobilPrint je tiskárna opatřená dotykovou obrazovkou s intuitivním rozhraním v češtině kde po připojení telefonu (kabel/wifi) si host vybírá ze svého mobilu nafocené fotografie a ty následně ihned na místě tiskne. Má možnost si navolit počet, velikost tisknuté fotgrafie, lze u jednotlivých obrázků provádět různé barevné korekce, ořezy, rámečky, texty atp.
MobilPrint je optimální spustit v podvečer, kdy už hosté v mobilech mají dostatek fotografií z celého dne nebo použít na fotografování ve fotokoutku atp...

Svatební - pouze MobilPrint (3.999.-) (klient: 2.999.-) (1) Fotografie 15x20cm za příplatek + 2.000.-
(2) Dle domluvy. Web galerie možno pod heslem
(3) Neplatí pro klienty, kilometry počítány od Ostravy
Svatební fotokoutek

asi není potřeba se moc rozvádět, protože snad každý se už asi s nějakou formou fotokoutku setkal. Svatební fotokoutky nabízejí nejen zajímavou zábavu pro hosty, ale i památku ve formě fotografií pro všechny zůčastněné.
Fotokoutek se běžně fotí na pozadí, které je nainstalované na svatbě (většinou se ladí do tématu / barev svatby), případně je možnost použít tzv. klíčované pozadí, kde se fotí na čistém zeleném podkladu a počítačově se pozadí on-line do fotografie dodá. Počítačově dodané pozadí může být jakýkoliv obrázek v rozuné kvalitě, nebo nabídneme z našeho archivu. Do fotografií je možno vkládat text, datum, logo podle přání svatebčanů.

Z fotokoutku vychází fotografie ve studiové kvalitě. K dispozici je samozdřejmě i náhledový monitor na kterém je před tiskem nafocené foto ukázáno. Jako zdroj světla používám zábleskovou techniku, nebo DayLight LED světla. Opět vše tisknu na zmíněné termosublimační tiskárně, která tiskne velice rychle a nezdržuje proto hosty zbytečným čekáním ...

Svatební fotokoutek (6.500.-) (klient: 4.900.-) (1) Fotografie 15x20cm za příplatek + 2.000.-
(2) Dle domluvy s pořadatelem. Web galerie možno pod heslem
(3) Neplatí pro klienty, kilometry počítány od Ostravy
(4) MobilPrint + 1.000.- /hodina